O NÁS


Hana Kalousová - jednatelka společnosti

Dotacemi, se zabývám od roku 2005, kdy jsem pracovala na pozici projektové manažerky v agentuře CzechInvest. O dva roky později jsem přijala pozici externího poradce v soukromém sektoru, kde bylo mým úkolem zajistit dotační poradenství a zabývat se problematikou investičních pobídek. V roce 2010 jsem působila na pozici vedoucí kontrolního týmu pro zjišťování stavu realizace dotačních projektů pro Ministerstvo průmyslu a obchodu. I nadále jsem působila jako externí poradce pro několik společností, a proto jsem se rozhodla v roce 2014 založit vlastní společnost Kal-Ha s.r.o., která se zabývá dotačním poradenstvím pro podnikatelské subjekty.

Moje zkušenosti, které vychází z působení v agentuře CzechInvest, provádění kontrol dotačních projektů a znalosti soukromého sektoru jsou cennou kombinací při komunikaci s obchodními partnery při hledání udržitelných cest pro získání a udržení dotace.


Veronika Heroldová - asistentka

Práce v DOTAČNÍM MANAGEMENTU je pro mě užitečná zkušenost.

Jsem pravá ruka jednatelky společnosti. Hlavní náplní mé práce je sledování novinek, aktualizací a vývoje jednotlivých dotačních programů. Následně zajišťuji přípravu podkladů a průběžnou kontrolu plnění termínů jednotlivých projektů. Dále zajišťuji propagaci společnosti - správcovství webu, online marketing, sociální sítě, e-mailing a kampaně.

V tom všem spočívá má práce ASISTENTKY ve společnosti Kal - Ha s.r.o.


JUDr. Kristýna Tlustošová - externí spolupracovník přes veřejné zakázky

Součástí našeho týmu je i Kristýna, která zajišťuje poradenství a realizaci pro veřejné zakázky v souladu se ZZVZ. Problematikou veřejných zakázek a big managementu se zabývá již několik let, disponuje četnými zkušenostmi z veřejného i soukromého sektoru. Dlouhá léta působila jako vedoucí týmu v soukromé společnosti specializující se na dotační poradenství, který měl na starosti realizaci výběrových řízení pro široké spektrum klientů. Dva roky vedla Oddělení veřejných zakázek na Českém statistickém úřadě, působila také jako právník na Ministerstvu kultury v Odboru strukturálních fondů. Kristýna také vedla mnohá školení pro širokou i odbornou veřejnost a publikovala řadu odborných článků.

Kristýna se rozhodla založit společnost TenderPoint s.r.o., aby tak zúročila své dlouholeté zkušenosti v oblasti veřejných zakázek www.tenderpoint.cz