Benefiční Galavečer pro dětský domov


Naše společnost se aktivně zapojila organizace a podpory této benefice s podtitulkem "inspirováno životem a tvorbou Coco Chanel". Téma Coco Chanel nebylo ve spojení s dětským domovem vybráno náhodně. I Coco (vlastním jménem Gabrielle) vyrůstala v sirotčinci a i přesto, nebo právě proto se z ní stala uznávaná osobnost ve světě módy. 

V sobotu 25. února 2023 se ve Vysokomýtském M-Klubu konal pod záštitou starosty města Františka Jiraského, zcela jedinečný BENEFIČNÍ GALAVEČER. 

Benefiční proto, že veškerý výtěžek bude věnován na letní tábor pro děti z dětského domova v Holicích, kterým se pravidelně už dlouhodobě věnuje iniciativa Pomáhat je v módě. Tábor pro děti pořádá iniciativa Pomáhat je v módě při SVČ Mikádo, který se uskuteční na přelomu července a srpna v Říčkách v Orlických horách.

GALAVEČER proto, že se jednalo o zcela  jedinečný kulturní zážitek. Od 19,00 mohli návštěvníci akce nasát atmosféru přenesenou z Pařížského Montmartru v podání mladých umělců ze ZUŠ a Ivy Vrátilové. Ve 20,00 hod byla na velkém sále zahájena módní show inspirovaná modely Coco Chanel a to v podání místních, ale i profesionálních modelek jako je třeba Natálie Stejskalová (Miss Super talent of the world 2016) nebo Tereza Hudáková (Super Miss 2018). Módní show byla obohacena tanečním vystoupením profesionálních tanečníků, jako je třeba Michal Štípa, emeritní první sólista baletu Národního divadla a držitel ceny Thálie. Hudebně tuto část doplnila skupina Triocoucou, jejíž tvorba je inspirována francouzskou hudbou a poezií. A na závěr jsme si všichni užili after party na malém sále v podání kapely Golden Delicious z Brna. Nevšední party band z Brna.

Celým večerem nás provedla jedinečná moderátorka Šárka Müllerová. V rámci této benefiční akce se podařila získat částka ve výši 72.500,- Kč, která pokryje náklady na tábor pro 15 dětí z Dětského domova v Holicích. Děkujeme!

Celá akce by se nemohla uskutečnit bez sponzorů a partnerů:

GENERÁLNÍ SPONZOŘI


HLAVNÍ SPONZOŘI


Bližší informace naleznete na webu www.pomahatjevmode.cz a facebooku Pomáhat je v módě


Nahlédněte do naší fotogalerie